Схаллот Сеед

 • Hot Sale Green Hybrid Peeled Shallot Seeds SXGO No.1

  Врућа продаја зелених хибридних ољуштених семена шалот СКСГО бр.1

  Преглед Брзи детаљи Тип: Семе лука Боја: зелена, бела Место порекла: Хебеи, Кина Назив бренда: СХУАНГКСИНГ Број модела: СКСГО бр.1 Хибрид: ДА ВИСИНА БИЉКЕ: 150 цм Отпорност: ...
 • SXGO No.4 Green Little Shallot Seeds Vegetable seeds

  СКСГО Но.4 Зелена мала шалотка семена Семе поврћа

  Преглед Брзи детаљи Тип: семе љутике, боја цеви: зелена, бела Место порекла: Хебеи, Кина Назив бренда: СХУАНГКСИНГ Број модела: СКСГО Но.4 Хибрид: ДА Висина биљке: 30-45 цм Дужина беле стабљике: 10 цм Отпорност: болести и хладна сертификација: ЦО;ЦИК;ИСТА;ИСО9001 Опис производа СКСГО бр.4 Зелена мала шалотка семена Семе поврћа 1. Усправно зелено лишће, висина биљке 30-45 цм, типа цеви.2. Дужина стабљике беле боје 10 цм.3. Добар укус а...
 • Chinese Seeds Chive Seeds SXC No.2

  Кинеско семе Семена власца СКСЦ бр.2

  Преглед Брзи детаљи Тип: Семе лука Боја: зелена, бела Место порекла: Хебеи, Кина Назив бренда: СХУАНГКСИНГ Број модела: СКСЦ бр.2 Хибрид: ДА Висина биљке: 55 цм Ширина листа: 1-1,5 цм Дужина листа: 35- 38цм Сертификација: ЦО;ЦИК;ИСТА;ИСО9001 Опис производа Кинеско семе Семена власца СКСЦ бр.2 1. Висина 55 цм, ширина листа 1-1,5 цм, лист 35-38 цм, тамнозелени лист.2.Листни омотач дебео, снажно бокорење.3.Годишње до...